עכו וסביבתה

עכו היא העיר האולטימטיבית בעבור אלו המחפשים חוויה אוטנטית ומהנה, ומבלי לפשוט את הרגל.


לינה ואטרקציות בעכו


כיום, ניתן למצוא בעכו אפשרויות לינה מרובות, במחירים זולים וברמה גבוהה. כך שללא ספק, ניתן למצוא מלונות בוטיק בצפון, בעכו וסביבתה. למחפשי חופשה רומנטית, אנחנו ממליצים לחפש מלון בוטיק עכו, כדי שתוכלו למקסם את זמן השייה בעיר.  העיר העתיקה של עכו היא מקום שאסור לפספס, היות וביקור בה יספק לכם חוויה אותנטית ויספק לכם את האפשרות להכיר את עכו כמו שהיא, ללא מסכות. כמו כן, מומלץ לבקר בעיר התת קרעקעית של הטמפלרים, אשר היו מסדר נזירים צבאי, והגדירו את מקום מושבם בעכו בשנת 1187, מיד לאחר כיבושו של צאלח א-דין את ירושלים.
טיול בנמל עכו יכול להחשב כחוויה אותנטית ומיוחדת במינה. ברחבי הנמל תוכלו לפגוש את המקומיים ולהנות מחברתם, להתרשם ממונומנטיים היסטוריים ואף לסעוד באחת ממסעדות הדגים האיכותיות באזור. כך שתהיו בטוחים שביקור בנמל מסוג זה זו לא חוויה שתשכח אצלכם בקרוב.


יקבים, ברים ויינות בעכו


בעכו ניתן להנות משפע של יינות המיוצרים על ידי יקבים מקומיים, כאשר כולם שומרים על סטנדרט איכות גבוה. את היינות ניתן למצוא כמעט בכל בר יין, כך שתהיו בטוחים שלא תחמיצו אותם. ללא ספק, לא מומלץ לוותר על החוויה הזו. בר היין במלון "האפנדי" הינו בר היין המפורסם בסביבה. הבר אשר נמצא בבעלותו של אורי יארמיס, יגרום לכם לקבל פרספקטיבה אחרת על עולם היינות. מדובר בבר יין מהרמה הגבוהה ביותר כיום, כאשר תוכלו למצוא בו את כל היינות הנחשבים ביותר.

נוסף על כן, רמת השירות בבר היין של ״האפנדי״ אינה דבר של מה בכך, היות וכל בליין מקבל את היחס האישי ביותר.

קפיצה לעכו, לטיול יומי או סוף שבוע היא חוויה של ממש :)