מלון בוטיק בעכו

לעיתים חופשה היא ההנאות הקטנות והיציאה לאזור חדש ונעים ששונה מסביבת המגורים שלנו.

לינה בבית מלון מציעה שפע של מתקנים וחווית בילוי ייחודית אל מול לינה בצימר או חדרי אירוח.  כדי להעצים את חווית האירוח בבית מלון אנו מציעים לכם ללון במלון בוטיק.

 

מה מיוחד במלון בוטיק על פני מלון רשתי ?

אין ספק שמלון בוטיק, כשמו כן הוא מלון ייחודי. מלון בוטיק הוא בעל קונספט עיצובי המלווה את חדרי המלון והחללים המשותפים.

במלון בוטיק מספר חדרים קטן יחסית (במרבית המקרים עד 50 חדרים) שבכולם שפה עיצובית דומה.  מלון קטן יחסית מתאפיין ביחס אישי ושירות ברמה גבוהה. ויתרון בולט נוסף הוא ההשתלבות של מלונות אלו ברחובות הפנימיים והקטנים יותר של אזור מיקומם.

אם מלונות רשתיים גדולים לרוב ייבנו על שפת הים או במוקד תיירותי מובהק והמוני. מלונות בוטיק ייטמעו בעיר, בשווקים וברחובות המגורים כדי להעצים את חווית הביקור בה ולתת למבקרים תחושה של תושבי המקום ברמת אירוח של 5 כוכבים.

אם נשווה את מלון אפנדי, מלון בוטיק בעכו לבין מלון בתל אביב נראה שינויים רבים.  עכו כעיר עתיקה, מעניקה למבקרים בה ולשוהים במלון חוויה היסטורית מרתקת המחזירה את המבקרים בה אחורה בזמן. מבנה המלון מעוצב ומקושט בסגנון התקופה , התקרות גבוהות ולמלון בר יין אופנתי ומושקע.  אין ספק שמלון בוטיק בעכו שונה ממלון בוטיק בתל אביב הסואנת אך לכל אחד יש את היתרונות שלו.

מלון רשתי וגדול, מאופיין במספר רב של אורחים. האכלוס במלונות אלו גדול פי כמה ממלונות בוטיק.

במלונות רשתיים ניתן למצוא גם חדרי כושר, בריכה רחבת ידיים ומתקני ספא.  אך אין זה אומר שאיכותם עולה על איכות חללים אלו במלון בוטיק

 

מלון בוטיק  - פריווילגיה בעיר עכו

אין ספק שמלון בוטיק מציע שירות אישי, חם ואדיב. עצם היות המלון קטן ואינטימי נוצרת קרבה והכרות בין הצוות לאורחיו.  במלון האפנדי יש גם מרתף יינות מפורסם ומסעדת אורי בורי, של בעלי המלון היא מוסד מוכר בעיר.

גם ארוחות הבוקר נעשות כאן בקפידה ומוגשות כל יום בשעות נוחות גם למשכימים מאוחר.

מלון בוטיק, מתאים לכולם, אך אין ספק שלחופשה משפחתית מרובת ילדים. תעסוקתם חשובה גם היא. וזה אולי היתרון הבולט של מלון רשתי המציע גם מועדון ילדים במתחם המלון.